Laptop ProBook 4730s 17.3"

Shitet nga: Arsim 08 Qer 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Laptopi ProBook 4730s 17.3".Eshte pak i perdorur dhe pa asnje defekt. Per me shume informata rreth karteles grafike , performancave ,memories shikoni fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim