Laptop Samsung i5,

Shitet nga: Visar 14 Mar 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptopin Samsung i5 , 3rd generation.
Ne gjendje perfekte ( si i ri ) 2 muaj i perdorur dhe ka garancion dy vite (document)

performancat :

RAM memory : 8 GB
HDD : 750
PROCESOR : Intel i5-3210M 2.5 Ghz
GRAFIK : AMD Graphic : AMD Radeon HD 7600M Series & Intel(R) HD Graphic 4000
Windows 8,1 pro 64 bit

Vetem bleres serioz ju lutem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim