Laptop Sony Vaio

Shitet nga: Erti 12 Dhj 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Llaptopin Sony Vaio me 15.6 inch ekranin 1 gb Ram , 1.7 GHZ CPU . Baterin e mbane rreth dy ore dhe eshte shume i ruajtur. Ka kabllon dhe adapterin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim