Laptop TOSHIBA L300 - Laptop

Shitet nga: Jetmir 12 Jan 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet laptopi TOSHIBA L300.
Processori: Intel Dual Core 1.66 deri 1.7 GHZ
Ram : 4 Gb
Grafika : 1.7 GB Shared (e integrune ne pllak)
HDD : 150GB
Ka shum pak te demtuar ekranin mirpo ne gjendje te rregullt pune.(Shiko fotot)
E kam qe 2 vite me kete ekran te demtuar dhe skam pasur as edhe nje problem.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim