Laptop dd830ell

Shitet nga: luan 05 Pri 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shitet dhe ndrohet loptopi d830el lantiude profesional me defeekt shiriti i ekranit i demtum baj edhe ndrim me telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim