Laptop dell

Shitet nga: Private 13 Pri 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Laptopin DEL, eshte pak i perdorun, por e kam perdor vetem un per punime ne fakultet asgje me shum. Eshte shume i mire dhe ne gjendje te rregullt. Per me shume rreth laptopin mund ti shihni fotot ku jan te dhenat baze. Cmimi eshte 100 Euro, i diskutueshem.

Ju lutem lajmrohuni vetem persona serioz.

Viber (+37745684685)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim