Laptop me zbritje

Shitet nga: OC 18 Sht 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptopa të ri i3, i5 dhe i7 me zbritje. 12 Muaj garancion

Na ndiqni edhe në FB për ofertat më të fundit:

https://www.facebook.com/OfficeComputers
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim