Laptop mini samsung N150 Plus

Shitet nga: redon 16 Maj 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Llaptopin mini samsung n150plus ne gjendje shum te rregullt i sapo ardhur nga gjermania punon shum mire dhe nuk ka asnje defekt llaptopi eshte i formatizuar dhe ka te instaluar windows 7 , dhe antivirusin
Baterin e mban 4 ore dhe eshte shum i fort...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim