Laptop mini

Shitet nga: Vali 30 Jan 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptopin mini.ngjyra e bardh..ka nje defekt te vogel nje pjes duhet me ju ndrru qe kushton prej 15-20 euro.. dhe adapteri i mungon..azgje tjeter nuk i mungon punon shum mir. Vib..+37745665404
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim