Laptop pak i perdorur Acer V5-571PTouchscreen Co..

Shitet nga: Arben 10 Tet 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Acer Aspire V5-571P Touchscreen
Procesori: Core i5-3337U 1.8GHz gjenerata e 3-te.
Hard Disk: 500GB
RAM Memorie: 6 GB
Sistemi Operativ: Windows 8.1 (me licence)
Madhesia e ekranit: 15.6inch Touchscreen (me prekje)
Posedon: Tastature te ndriquar (me drita),WiFi, SD Card Slot.
I perdorur vetem 1 muaj, eshte ne gjendje te rregullt, nuk ka ndonje gervishtje ne ekran (sic shihet edhe ne foto)laptopi ka mbushesin e vet.
Bateria e mban 3 ore, duke e perdorur rregullisht.
Eshte i importuar nga Amerika dhe jap garancion 3 muaj.
Jap pergjegjesi per cdo gje te pohuar gjate shit/blerjes!

Mund te kontaktoni ne numrin e shfaqur, si dhe ne Viber. Nga mengjesi deri ne ora 17:00 mund te dergoni SMS, ndersa qe nga 17:00 deri ne 22:00 te thirrni per diskutim.

Pres bleres serioz.
Cmimi i diskutueshem.

Nuk beje nderrime!
Arbeni
049540355
tags::

hostel llaptop kompjuter loptop telefon telefon mobil hotel motel bujtin bujtinë appartament apartament banesa banesë shtepi shtëpi hostel pristina prishtinë kosovë kosovo
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA PER KETO MAKINA: KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVO..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim