Laptop

Shitet nga: besnik 15 Shk 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes lloptopin shum i mir dhe shum i rujten i ri 2 jav i pordorur asus
320 giga HDD
4giga ram
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim