Laptop

Shitet nga: besnik 26 Shk 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes lloptopin shum i mir dhe i ri modeli asus performancat>
4ram
320giga hardisk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim