Laptop

Shitet nga: besnik 05 Mar 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes apo ndrrojlloptopin asus shum i mir dhe i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim