Laptop

Shitet nga: besim 13 Tet 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptopin HP elitebook 2570p, ne gjendje jashtzakonisht te mir i rujtum tejet dhe me performanca te mira kto jan performancat e tij.

Ram 4 gb
HDD 500 gb
procesori core i5-3210m cpu @ 2.50 2.50
me camer
sistemin operativ windows 7 profesional nqoft se intereson muj e boi format me win 8 win 8.1 ose win 10 te liqencum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim