Laptopi ACER

Shitet nga: Besnik 10 Shk 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet laptopi i tipit ACER i perdorur, ne gjendje te rregullt. HardDisku i eshte nderruar qe nje jave per ta zgjeruar nga 320 GB ne 500 GB, ndersa RAM-i 4 GB. Vepron ne sistemin e bitve prej 64-bits. Ka defekt fluturen (i pastrohet lehtesisht, vecse une s'po kam kohe te merrem me te) dhe nuk e mban baterine. Cmimi eshte i diskutueshem.

Mund te kontaktoni permes numrit te telefonit apo te shkruani mesazh me poshte.

Iu mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim