Laptopi HP Probook 4530s

Shitet nga: Mendim 30 Sht 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptopi eshte ne gjendje shume te mire dhe ka keto karakteristika:
Display: 15.6``
RAM: 8 GB
CPU: Intel Core i5-2410M @ 2.3 GHz (4 CPUs)
HDD: 640 GB
Graphic Card: ATI Radeon 1GB Dedicated, 5GB Shared

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim