Laptopi dell d830

Shitet nga: luan 11 Maj 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shitet dhe ndrohet loptopi dell profesional d830
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim