Lenovo G450 Dual Core 2.2-4Gb Ram 320Gb HDD-2 Bate

Shitet nga: Kreshnik 02 Tet 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes llaptopin pak te perdorur te firmes Lenovo, modeli G450.

Llaptopi ka keto specifikacione :
Procesori : Intel Dual Core T660 - 2.20 GHz
Memorja : 4 GB of DDR3 Ram
Hard Disk : 320 Gb Western Digital
Kartela Grafike : Nvidia GeForce G105M with Cuda(8CUDA CORES)- 1600MHz-Deri ne 2.5GB
Ekrani : 14 inch - WXGA Led HD
CD Room : Dual Layer Multi Burner DVD-+RW , CD
Portet : 3 X USB 2.0 , VGA port , HDMI , RJ45 Port
Sistemi operativ : Windows 7 Ultimate - 64 bit - Me licenc
Ka bluetooth, mikrofon e shume opsione te tjera.

Llaptopi vjen me dy bateri. E mbajne dikun deri ne 2 ore pune.

Llaptopin e shes per arsye se e kam marre nje tjeter dhurate dhe nuk me duhet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim