Lenovo IdeaPad G580, NVIDIA GEFORCE, Core i5

Shitet nga: Albion Shala 03 Sht 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Laptop IdeaPad G580 shume i ruajtur dhe ne gjendje shume te mire per pune, me keto performanca:

Procesori: Intel Core i5 2x2.6 Ghz (Turbo Boost up to 3.2 Ghz)
HDD: 750 GB
RAM: 4GB (ka mundesi te pranoj deri 16GB)
Grafika: Nvidia GEFORCE 710m 2GB si dhe Intel HD 4000 te integruar
Monitori: Full HD, 15.6''
Bateria: Varesisht nga perdorimi por e mban deri 3 ore.
Sistemi operativ : Windows 8.1 i licensuar
Ka 2 porte USB 3.0 dhe 1 port 2.0, ka HDMI portin, hapesiren per SDcard, posedon Kameren, Tastieren AccuType, SmartFan.
Ka mundesine e OneKey Rescue System (mundesi e veqante e Lenovos).
Eshte i pershtatshem edhe per lojera si NFS, Call Of Duty, Dota, GTA, Battlefield etj.
Posedon edhe Dolby Advanced Audio.
Nr tel: +37744709262 (WhatsApp, Viber)

macbook pro iphone4 macbook imac llaptop apple macbook pro iphone 4s iphone 3gs iphone 5 imac molla apple llaptop llaptopa imac apples
iphone 4s shtepia banesa mac mec apple
galaxy s2 qanta ara troll ari montim dekodim qip
ipad macbook pro macbook sony vaio dell toshiba hp msi
ipad 2 samsung s3 motorolla audio bmw
ipad 3 nokia samsung s2
samsung s4 loptop
dell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim