Lenovo Laptop Z460 Core i5

Shitet nga: Fita 04 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptopi eshte ne gjendje te rregullt dhe nuk ka asnje problem. Te dhanat:
Memory 6 RAM,
Processor: core i5, 2.67 GHz,
Windows 10,
Size: 14 inch,
500 GB,
Baterin e mban rreth 2 ore.
Per me shume info me dergoni email: fitafejzullahu24@gmail.com
Tel: 045931759
Viber/ Whatsapp: +601139347584
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim