Lenovo ThinkPad Core i7 | T420S | | 4GB Ram | 5..

Shitet nga: hp 19 Gsh 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

395 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Lloptop Lenovo Core i7 .. I ardhur nga gjermania...
Esht shum i rujtun si i ri me pak se 3 muj i perdorur...
Esht ne gjendje te rregullt dhe punon shum mir dhe shum shpejt
Lloptopi Ka keto perfomancaLloptopi osht model LENOVO T420S
4Gb Ram ddr3
500Gb HDD Sata
Ekran 15,6 inch HD
Kamer/mikrofon
Porta Si... Usb 3,0/ LaI/ VGA/ Usb etj etj
Lloptopi punon shum shpejt dhe nuk nxehet...
Perballon programet me te rendat...si Autochat, archicad etj etj
Adapter Origjinal... bateria 2ore - 3 ore

Llaptopin e jap me garancion- Leternjoftim

Vrejtee ( Pres Vetem Blers Serioz ) per ma shum info 045-260-284 /viber


###########################################################
TAG TAG TAG TAG TAG
facetoface
TAG TAG TAG TAG TAG TA G TAG TAG TAG
facetoface
Gta, konter, counter, cs, admin, head, strike, counter stricke, counter strike, loj, loja, kallash, arm, snajpera,
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.0.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG ar2i
MAZDA gjyp wv
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www.......
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff ...
PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA
PER KETO MAKINA:
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim