Lenovo Y50 15" - Core i7 2.5GHz / 8GB RAM /1TB HDD

Shitet nga: Dukagjin Surdulli 05 Gsh 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Laptopi LENOVO Y50 i perdorur rreth 1 vjet me keto performanca:

- Procesori: Intel Core i7 4710HQ 2.5 GHz
- RAM Memorje: 8GB
- Grafika: NVIDIA GeForce GTX 860M dhe Intel HD 4600
- Hard disku: 1TB
- Sistemi operativ: Windows 10

Shtese:
- Zerimi JBL
- Ultra HD screen

Laptopi eshte i pershtatshem per lojrat e fundit (si GTA 5, Assassin's Creed Unity, Far Cry 4 etj.) dhe per pune me programe 3D, video, dizajn (Cinema4D, Adobe After Effects, Illustrator, Photoshop etj.)

Mban baterine mjaft mire dhe eshte ne gjendje shume te rregullt, pa defekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim