Lenovo i5 G580 Ndrroj Me Smart Phone

Shitet nga: Bardh 06 Gsh 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Lenovo eshte shume i rujtun pothuajse i ri
Eshte shume i shpejt Windows 10 punon perfekt dhe baterine e mbane 3 ore
i5
15.6"
8 Gb Ram
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim