Lenovo G550

Shitet nga: Ardian 04 Pri 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Lenovo
Modeli: G550
Shitet per arsye se tash m ka ardh prej jashtit njo tjeter .
Ne gjendje dhe performanca perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim