shitet laptopi lenovo t60 core 2 duo

Shitet nga: ksajl 20 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Lenovo
Modeli: T60
shitet me keto performanca ne foto ka 160 hd si dhe 1 gb grafik ne gjendje perfekte ka te instaluar window 10 pa asnje verejte per me shume na shkruani edhe ne wiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim