Llaptopë Acer aspire 10

Shitet nga: besnik 22 Mar 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes acer aspire 10 u tablet llaptop varsisht prei deshires i bler ne itali ale e ka sistemin italian i bler 470€ para 1 muje garantoi ne to qka te doni i kom te gjitha fakturat e blerjes si dhe garancionin punon perfekt ne gjendje perfekte po e shes se e kom edhe njo te ngjashëm e spo me duhen 2 ky ne foto foto origjinale perveq njeres .sinqerisht as 20 here se kom përdorur se skom.pas edhe koh per te muni me thirr nga ora 8:00deri ne ora 24:00 viber whats app per informacione

Faithful.zz@msn.com

Per me shum info ne web te acer.

http://us.acer.com/ac/en/US/content/model/NT.L4TAA.008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim