Llaptop ACER

Shitet nga: Egzon 14 Shk 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Llaptop ACER ne gjendje shume te mire i ardhur prej Gjermanis performancat i gjeni ne foto.
Per me shum info:
Mund te kontaktoni edhe ne-
Viber-Whats app:: +37744479051 dhe ipko +38649606365
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim