Llaptop Acer 5250.15.6 " HD Led 4Gb Ram 500GB HDD

Shitet nga: Llaptop 13 Gsh 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llaptop ACER ASPIRE 5250
15.6" 4gb Ram,500 Gb HDD,6cell Li-pom battery.
Llaptopi eshte i ardhur nga Gjermania ne gjendje Te rregullt,me qant dhe Adapter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim