Llaptop Acer Aspire

Shitet nga: Llaptopi 25 Shk 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet llaptopi acer aspire i posardhur nga Gjermania i ri shum i mire dhe me qmim te volitshem
Per performanca shih fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim