Llaptop Asus ee seashell series

Shitet nga: Luan 11 Pri 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Mini lap top asus 1.0 (2 procesora,) 1 gb ram, 350 gb hdd, 374 mb graphic card ati hd Radeon 6250
I sapo ardhur nga gjermonia pa asni grrith, windows 7 starter punon super me wifi me krejt..
Vjen me adapter edhe qanten
Ka edhe kamer perpara si dhe vendin per hdmi
ka sistemin super hybrid engine qe ja munson deri 7 or me majt batarin
poashtu ka venin per sd cart ,mundsi lidhjeje me projektor etj..
per llaptop garantoj qe so i vjedht a najse..Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim