Llaptop Asus

Shitet nga: Norik 14 Nën 02:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Ngjyre bordo/4 GB/15 inch
- I formatizuar dhe i shpejte
- Windows 7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim