Llaptop Core i5 4GB 15.6" Wind.10 i ri+EXTRA

Shitet nga: Bizi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

265 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
LLAPTOP ME CMIM TE VOLITSHEM!

Vecorite e ketij qe shihni ne foto:

-Toshiba Europe, nga Gjermania

-RAM 4GB

-15.6 inch monitori

-Si i ri, shume pak i perdorur {se ka gati asnje grithe!}

-IntelCore i 5

-kamere te mire dhe mikrofon

-i formatizuar, drajverat e instaluar dhe i gatshem per perdorim te menjehershem

-Windows 10

-Finger sensor, pra ka si password vijat e gishtit (ne majet e gishtave)

-HDD ~ 300 GB

-ka te instaluar Video downloader me pagese (prej me te mireve ne bote) me licence te perjetshme. Ne te gjitha faqet e internetit ku ka video shfaqet ikona e download-imit te ketij softveri! Cmimi afer 30 eur! Shiko ketu: https://secure.internetdownloadmanager.com/buy_idm.html?v=625b10

-ka te instaluar Video Editorin e 2016 prej me te mireve ne bote. Edhe ky i paguar, me licence te perjetshme. Cmimi i ketij eshte afer 50 eur!!! Mund ta shikoni ketu nese nuk besoni: http://www.wondershare.net/filmora/video-editor/

-ka te instaluar softverin e Fshirjes se IP adreses reale te internetit

-ka te instaluar softverin i cili ti zbulon 'hajnat' e WiFi-se tende, dmth kur dikush kycet ne internetin tend pa lejen tende.

-Bateria e mbanembi 2 ore

-etj

Cmimi: 265 eur

Per me shume foto shiko ketu:

https://www.facebook.com/produkte.ne.lirim/posts/615443448595737

Kontakto ne email apo ketu 044 116 952Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim