Llaptop Dell Inspiron n5010, i3

Shitet nga: Bujar 22 Tet 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Llaptopi

Dell Inspiron N5010
Intel(R) Core(TM) i3 CPU M370 @ 2.40GHz(4 cpu)
3072 MB RAM
Kartela Grafike: ATI Radeon HD 5650 / up to 2258 MB

Tastieres i mungon nje shkronje(pulle) por funksionon pa asnje problem si dhe bateria nuk e mban shume gjate deri 10-15 min. Cdo gje tjeter eshte ne gjendje perfekte. Llaptopi eshte shume i shpejte, windows 7 me licens valide (me product key), munesh pa probem me kalu n'windows 10 sepse eshte i licensuar.

Mund te kontaktoni permes telefonit, viberit, sms-it ose emailit, çmimi eshte i pa diskutushem.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim