Llaptop Fujitsu Core i3, 4GBRam,15.4" I RI

Shitet nga: Flakron Rexhepaj 30 Mar 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes llaptopin e ri, te paketuar ne gjendje shume te mire. Llapoti eshte ardhur nga Zvicrra si dhe eshte i doganuar. Fujitsu Lifebook A512 Intel Core i3 2.4 GHz
Ram memory : 4GB
HDD : 500GB
DVD RW Drive
Wireless,
Bluetooth
Windows 7 Professional 64-bit ORIGJINAL
Me llaptop vjen adapteri, cd e windows 7 origjinal si dhe manuali i llaptopit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim