Llaptop Fujitsu Core i3, 4GBRam,15.4" I RI

Shitet nga: Flakron Rexhepaj 02 Pri 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes llaptopin e ri, te paketuar ne gjendje shume te mire. Llapoti eshte ardhur nga Zvicrra si dhe eshte i doganuar.

Fujitsu Lifebook A512 Intel Core i3 2.4 GHz
RAM Memory : 4GB
HDD : 500GB
DVD RW Drive
Wireless
Bluetooth
Windows 7 Professional 64-bit ORIGJINAL

Me llaptop vjen adapteri, cd e windows 7 origjinal si dhe manuali i llaptopit.

Oferta prej 270Euro vlen deri te Henen, perndryshe cmimi eshte 300Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim