Llaptop Fujitsu i5 dhe Hdd2Tb dhe 500gb

Shitet nga: enisi 14 Shk 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llaptop Fujitsu A544 i5 hdd 500gb ddr 4gb, ekrani LED 15.6" i ardhur nga jasht i pa perdorur dhe 2Disqe 2TB per kompjuter dhe 1Disk 500GB per llaptop.
Llaptop Fujitsu A544 280euro.
2Disqe 2TB Seagate 60euro per cop.
1Disk llaptop 500gb Toshiba 30euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim