Llaptop HP elitebook 8540w

Shitet nga: Vali 24 Shk 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet llaptopi HP Elitebook 8540w Mobile Workstation.
Gjenerata i5, 4GB Ram, 2.40 Ghz, grafika Invidia.
Llaptopi eshte ne gjendje perfekte, pa asnje defekt dhe shume i rujtun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim