Llaptop chromebook Toshiba

Shitet nga: Llaptop Chromebook Toshiba 24 Shk 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet llaptopi chromebook ne gjendje te rregullt dhe shume pak i perdorur. Ka ardh nga Amerika. Mund ta shihni edhe ne kete video se qfar performanca mban >>> https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jduBJc1VRSg

Google Chrome OS
Intel® Celeron® processor
Screen: 33.8cm (13.3") 1366 x 768 HD display
Graphics: Intel® CPU integrated Graphics
Battery Life: 9h
Weight: Starting at 1.5 kg

Google Chrome OS
100GB Cloud Storage
Ultra-portable Design
Automatic Updates
2 x USB 3.0 ports
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim