Llaptop hp 2000-2b19WM 15.6"

Shitet nga: Qendrim 05 Sht 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

265 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llaptop hp 2000-2b19WM 15.6"
Processor: AMD E-300 APU with Radeon(tm) HD Graphics 1.3GHz
RAM Memory: 4.00 GB
Operating System: 64-bit

Llaptopi eshte ne gjendje shumë te mire i perdorur vetem nga nje person(unë) dhe eshte i arsyeshem per qmimit te cilin e ka...
Per me shume kontaktoni:
+386 (0) 49 390 229
Viber
Whatsapp
Ose munde te kontaktoni edhe nepermjet postes elektronike e-mail.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim