Llaptop i5 ACER

Shitet nga: Ernest 06 Tet 01:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes llaptopin i5-430M processor (2.27GHZ 3MB L3cache) ATI Mobility Radeon hd 5470 , 4GB RAM , 500 GB HDD , DVD-Super Multi DL Drive. Llaptopi nuk ka ndonje problem te madh vec se bateria ju ka dobesuar dhe nuk e mban baterin pa kabell. Llaptopi ne pergjithsi eshte ne gjendje te rregullt.Poashtu percillet se bashku me cooler shtese i ndihmon per ftohje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim