Llaptop

Shitet nga: ardit 16 Mar 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Llaptopin per arsyje te mos shfrytezimit, dhe eshte ne gjendje shume te mire,
pres bleres serioz..
Beje edhe ndrrim me Iphone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim