Llaptop

Shitet nga: Vullnet 07 Sht 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llaptop lenovo thinkpad i ri pa perdorur pa kod adapterin dhe paisjet tjera te gjitha i ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim