Llaptop

Shitet nga: bledi 20 Shk 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Llaptop hp pavilion dv5 3GB RAM dhe 250GB ROM
dual core
kartela grafike AMD
te instaluar ka windows 10
eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim