Llaptopi MEDION 2 Core 1 GB Ram

Shitet nga: Shitje Blerje 31 Dhj 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llaptopi MEDION (WAM 2020)
Processor: 2 core
AMD Turion (tm) 64 Mobile Technology MK-36 ~ 2.0 GHz
Ram Memory: 1 GB

Llaptopi eshte ne gjendje te rregullt pune.
perveq, krejt qka i duhet llaptopit eshte nje Harddisk
dhe nje Tastiere, sepse nuk i punon mire,
per kete arsye eshte qmimi 70 euro
nese dikush nga ju ka tastiere per kete llaptop me kontaktoni.
*****
Tel:
044572759 & +38649572759 (Viber),
Email: toni.01011987@gmail.com
Prishtinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim