Lloptop Acer

Shitet nga: Ermal 14 Pri 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes lloptopin acer n gjendje shum t mir .Posedon kamer para dhe Bluetooth Nrkontaktues +37744799733 & Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim