Lloptop DELL

Shitet nga: Avni 19 Jan 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Lloptopi ka ketë performansa 2GB Ram
Procesori intel (R) 2955U @ 1.40 GHZ 1.40 GHZ
Sistem type 64-bit
Batarin e deri 2-3 ore I ardhur nga Zvicra ka dizajn perfekt dhe osht krej pak përdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim