Lloptop SONNY i3 VAIO.

Shitet nga: Galani 13 Krr 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   125 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes kete Lloptop te cilin e kam bler para disa vite ne LONDON dhe i cila ka nje problem " Ose ka problem me pllak ose me kartel grafike" nuk e kam shiku cka ka ne te vertet por kam vendos me shite keshtu,eshte shume i ruajtun dhe jo shume shume i perdorur.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim