Lloptop apple macbook pro

Shitet nga: ardian 10 Dhj 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes lloptop apple macbook pro ne gjendje te rregullt e jap me garancion.
processor 2.4 intel core i5 . memory 4gb . 1333 mhz ddr3 per informata ma te hollsishme 045 580 649 dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim