Loptopin

Shitet nga: Besnik 02 Mar 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes lloptop asus shum i rujtun dhe shum i mir ni muj i pordorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim