MacBook Air Laptop

Shitet nga: Raqi 21 Jan 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
MacBook Air Laptop i ri i blere nga Amerika

- Office for Mac perhershme (e blere online) ne menyre te rregullte dhe i instaluar ne llaptop
- Laptopi eshte i pajisur me te gjithe adapteret jane

MacBook eshte shfrytezuar vetem per 20h, d.m.th. eshte komplet i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim